укр рос

Будівництво та монтаж інженерних мереж і споруд

Особливості установки унітазу

фекальна каналізаціяСучасні інженерні комунікації - це важлива складова благ цивілізації. Водопровід, фекальна каналізація, опалювальні мережі - це три кити, на яких функціонують будь-які об'єкти. Однак, навіть якісно встановлена ​​каналізація і водопровід можуть працювати неефективно, якщо виникли проблеми з сантехнічними пристроями. Наприклад, може забитися раковина або вийти з ладу унітаз. Для відновлення роботи водопроводу та фекальної каналізації потрібна заміна сантехніки, наприклад, унітазу.

Правильніше за все буде звернутися до фахівців, які грамотно встановлять унітаз. При не вірному монтажу, з часом відкривається теча, а нове обладнання перестає повноцінно функціонувати. Якщо ви все ж зважилися покластися на свої сили при заміні сантехніки, то потрібно слідувати деяким рекомендаціям.

По-перше, перед початком робіт потрібно перекрити доступ води до унітазу - закрийте вентиль. Якщо після цієї дії протікає вода, то потрібно знизити рівень тиску води. Для цього відкривають воду на кухні і ванні. Перед заміною унітазу слід підготувати поверхню місця, де він буде стояти. Унітаз не може бути під нахилом або кутом, а підлога під сантехнікою повинна бути рівною і гладкою.

По-друге, приступають до заміни старого сантехнічного пристрою (унітаз). Прибравши старий, потрібно прикріпити новий так, щоб випуск унітазу і фанова труба з'єдналися. Іноді унітаз і труба знаходяться на різних рівнях, в такому випадку потрібно або "підняти" підлогу, або прибрати зайву частину.

По-третє, потрібно надійно прикріпити унітаз. Це можна зробити трьома способами:

  • використання шурупів (угвинчувати в дюбель);
  • кріплення унітазу до дошки-тафти, яка встановлюється в виїмці підлоги, заповненої цементом і піском. Унітаз міцно прикручується шурупами.
  • епоксидний клей. Опора унітазу, попередньо очищена від сміття і бруду, змащується клеєм. Конструкцію потрібно сильно притиснути до підлоги на 12 годин.

Потім унітаз з'єднують з відводом, встановлюють бачок, наповнюють його водою.

‹‹ Повернутися