укр рос

Будівництво та монтаж інженерних мереж і споруд

Забилася фекальна каналізація

Повноцінна фекальна каналізація включає різні елементи системи і каналізаційні труби. З плином часу, труби можуть забруднитися різними відкладеннями. Нашарування відкладень знижує пропускну здатність і засмічує фекальную каналізацію. Стоки погано виводяться з труб і сприяють утворенню сульфатредуцирующих бактерій. В результаті труби поступово руйнуються.

Щоб запобігти розвитку подібних подій необхідно закріпити на отвори для зливу спеціальні пробки-фільтри. До того ж, необхідно регулярно промивати систему каналізації в профілактичних цілях. Наприклад, можна декілька раз в тиждень засипати в зливи чашку соди і оцет. При виникненні піни, труби потрібно промивати кип'ятком.

фекальна каналізація

Проте, фекальна каналізація може забитися. Які дії виконувати в такому випадку залежить від виду засмічення. Для початку потрібно з'ясувати причину. Це можна зробити за певними ознаками. Наприклад, якщо вода стоїть або погано зливається в кухонній раковині або тільки в унітазі, то проблема має локальний характер. Але якщо вода скрізь не спускається, то найімовірніше причина в основний каналізаційній трубі.

Щоб вирішити проблему із засміченням фекальної каналізації можна просто залити в слив гарячу воду, зруйнувавши відкладення жиру. Можна відкрутити і розібрати сифон, щоб прочистити його. При цьому потрібно діяти обережно, щоб не зламати деталі.

Вищеназвані методи можуть не вирішити проблему. В такому випадку можна перейти до хімічного способу прочищення. Головний засіб - луг. Спеціальні очищувачі, що містять луг, ефективно видаляють всі забруднення. Для очищення труб від волосся використовують кислоту. Якщо труби забиті повністю, то потрібно заливати засіб повільно, оскільки при різкому русі воно може виплеснутися назад і пошкодити вас. Змішувати луг і кислоту забороняється.

Фекальна каналізація може ефективно очищатися від сміття за допомогою простого вантуза. Для кращого ефекту можна змастити краї цього пристрою густим мастилом (вазелін).

‹‹ Повернутися