укр рос

Будівництво та монтаж інженерних мереж і споруд

Інформація

Зливова каналізація

Каналізація експлуатувалась людиною ще в прадавні часи, але і в наш час її необхідність стає все більш очевидною

Історія каналізації

Ще в часи розквіту Єгипту та Римської імперії (ще понад 2500 років тому) люди мали змогу користуватися основними перевагами каналізації

Яким раніше був водопровід

Водопровідні роботи по будівництву водопроводу починали з вибору джерела на достатній висоті та розкопки великого водосховища, з якого вода по підземним та надземним трубам надходила в загальне та особисте користування римлян

Горизонтальне буріння

Установка для горизонтального буріння допоможе виконати роботу цілої бригади, економить не тільки ваш час, але й, в більшості випадків, гроші

Основні роботи по водопостачанню

В наш час роботи з водопостачання забезпечують абсолютний затишок і комфорт приватного будинку, який часто перевершує зручності в квартирі. Не дивно, що в наш час спостерігається тенденція збільшення попиту на заміські будинки і приватні володіння.

Етапи водопровідних робіт

Заміський будинок, комфорт і всі зручності, свіже повітря і близькість природи - це прекрасно. Однак, щоб будинок дійсно був упорядкований і затишний необхідно докласти багато зусиль. Найважливіший момент - це облаштування побуту, яке включає водопостачання, опалення, каналізацію.

Прокладка зливової каналізації

Як правило, увага до питання водовідведення талих і дощових вод обмежується встановленням стічної труби. На жаль, дуже часто вода з цієї труби потрапляє на відмостку і в підвал будинку, що веде до поступового руйнування фундаменту. Щоб виключити руйнівний вплив вологи на основу будинку слід подумати про прокладання зливової каналізації.

Монтаж зливової каналізації

Установка зливової каналізації - це обов'язкові роботи при будівництві будь-якого будинку, котеджу, дачі. Проект і монтаж зливової каналізації краще здійснювати паралельно з установкою дренажної системи. Роботи з установки зливової каналізації так само важливі, як і зовнішні роботи, оздоблення фасаду та ін.

Фекальна каналізація

Будинок за містом - це цілком здійсненна мрія на сьогодні. Тим більше, що багато хто воліє перебиратися із задушливих міських квартир у приватні володіння. Зрозуміло, щоб життя в будинку було комфортне і затишне необхідно подбати про насущні побутові проблеми: водопровід, каналізація.

Переваги монтажу напірної каналізації

На сьогоднішній день саме монтаж напірної каналізації стає все популярнішим. Це обумовлено рядом значущих переваг даної системи.

< 1 2 3 4 5 6 >