укр рос

Будівництво та монтаж інженерних мереж і споруд

Інформація

Обладнання для горизонтального буріння

Спеціалізоване обладнання для горизонтального буріння працює ефективно і швидко, не пошкоджуючи при цьому грунт, асфальт, доріжки, коріння дерев, клумб. Це найоптимальніше рішення на сьогоднішній день при прокладці водопроводу, електричних проводів, кабелів зв'язку під землею та ін.

Вибір опалювальної системи

Опалювальна система - це ключові комунікації, які забезпечують належний рівень комфорту будь-якої будівлі, будинку, квартири та ін. Тому так важливо, щоб монтаж опалювальної системи здійснювався досвідченими фахівцями.

Професійна установка сантехніки

Однак, якщо Ви не професійний фахівець, то установка своїми руками спричинить з часом проблеми, які виявляться після того, як сантехніка почне експлуатуватися.

Водопровідні роботи - установка лічильників води

Сучасні міста розвиваються, зводиться все більше житлових масивів, збільшується населення і, відповідно вживання прісної води. Для створення комфортного побуту здійснюються різні водопровідні роботи, однак вода використовується нерозумно і неекономно.

Переваги зливової каналізації

Якщо Ви будуєте приватний будинок або являєтесь його власником, то перше питання, яке потрібно вирішити для його благоустрою - це прокладка зливової каналізації. Даний тип каналізації дозволить ефективно вберегти будь-яку ділянку від зайвих вод і підтоплень.

Види зливової каналізації

Однак, природні опади створюють масу проблем: розмиття фундаменту будинку, слякоть і бруд під ногами, застояні калюжі, вода, що стікає з даху будинку та ін. Всих цих неприємностей можна уникнути, здійснивши монтаж зливової каналізації.

Фекальна каналізація для дачі

Якщо Ви плануєте проводити на дачі довгий час, а не кілька годин, то варто подумати про прокладання інженерних комунікацій: водопровід, фекальна каналізація і т.д.

Переваги напірної каналізації

Існує кілька видів каналізації, але якщо Ви хочете прокласти каналізацію в ділянці, яка відрізняється складним рельєфом, то краще звернути увагу на напірну каналізацію.

Вигрібна яма - традиційна локальна каналізація

Конструкція і тип зовнішньої каналізації можуть бути різні від складної очисної гідротехніки до традиційної вигрібної ями.

Монтаж зливової каналізації - кращий спосіб облаштування ділянки

При благоустрії приватного будинку або дачи ми, як правило прагнемо створити затишок і комфорт, як усередині дому, так і на ділянці. Найкращим способом облаштування присадибної ділянки являється монтаж зливової каналізації.

< 1 2 3 4 5 6 >