укр рос

Будівництво та монтаж інженерних мереж і споруд

Інформація

Проста фекальна каналізація на дачі

На дачі можна відпочити, звести сад, город, провести вихідні або все літо. Зрозуміло, для повноцінного функціонування дачі і зручності, слід провести воду. Також слід подумати про каналізацію (фекальна каналізація).

Особливості зливової каналізації

Монтаж зливової каналізації відноситься до облаштування прибудинкових ділянок, вулиць, доріг, тротуарів будь-яких громадських будівель.

Види труб для водопостачання (частина 2)

Роботи з водопостачання включають цілий комплекс робіт і різні матеріали. Насамперед, важливо визначитися з вибором водопровідних труб. У попередній статті "Види труб для водопостачання (частина 1)" ми розглянули найпопулярніші матеріали для водопровідних труб.

Види труб для водопостачання (частина 1)

Відомо, що для водопостачання використовують водопровідні труби. Правильний вибір труб - це запорука якісного і довговічного функціонування водопровідної системи.

Каналізаційні роботи: монтаж сифона

Каналізаційні роботи включають широкий спектр послуг, які мають свою специфіку для квартир і заміських будинків. Це і прокладка водопровідних труб, і установка каналізаційних точок, організація висновок каналізаційних стоків та ін.

Особливості прокладки труб для зовнішньої каналізації

Благоустрій сучасного приватного будинку передбачає перевірку всіх інженерних комунікацій, які є запорукою нашого комфорту і затишку. Важливу роль відіграють каналізаційні роботи, особливо установка каналізаційної системи у дворі (зовнішня каналізація).

Заміна старого водопроводу

Водопостачання будинку - це "кровоносна система" будь-якого сучасного житла, яка значно полегшує наш побут. Зрозуміло, система водопроводу повинна бути якісною і відповідати сучасним вимогам.

Водопровідні роботи - чи варто економити?

Якщо Ви вирішили провести водопровідні роботи в своєму будинку, то перш за все варто скласти приблизну статтю витрат. Всі тонкощі здійснення водопровідних робіт краще довірити кваліфікованим професіоналам, а от придбання сантехнічних матеріалів можна провести самостійно.

< 1 2 3 4 5 6