укр рос

Будівництво та монтаж інженерних мереж і споруд

Вертикальне буріння / Розробка грунту

Ліцензоване підприємство виконує: буріння та облаштування свердловин, буріння і облаштування колодязів

Свердловина проходить крізь товщу гірських порід, для того щоб дістатися до бажаного об'єкту - водоносного горизонту. Таким чином, свердловина це штучна виїмка в гірському масиві порід. У поперечному перерізі свердловина має форму кола, так як буріння здійснюється зазвичай способом обертання, при цьому діаметр кола дуже малий у порівнянні з довжиною свердловини це перші сантиметри, рідше десятки сантиметрів при глибині буріння в сотні метрів і навіть кілька кілометрів.

Буріння, особливо глибоке - досить складне виробництво, яке потребує застосування спеціальних технічних засобів, які в комплексі називають буровою установкою.

Метод буріння свердловини на воду залежить від безлічі факторів:

  • Ступеня складності виконання робіт
  • Геологічних умов
  • Необхідного діаметра і глибини свердловини
  • Санітарно-епідеміологічних умов
  • Призначення свердловини

Методи буріння на воду:
- Ударно-канатне буріння
- Канатно-обертальне буріння
- Гідравлічне буріння
- Обертально - шнекове буріння
- Ударно-поворотне (перфораторное) буріння
- Екскаваторна або ручна копка

Установка очисного обладнання

Як не дивно, але багато хто вважає, що вода з підземних джерел чиста, і вона не містить додаткових домішок. Досить просто витягти її з-під землі, і вона готова до подачі до столу.

Багато хто чомусь забуває, що під землею вистачає різних домішок, а вода вважається чи не найкращим природним розчинником. І це навіть не кажучи про численні радіоактивних похованнях - вода швидко вбирає в себе опромінення.

У кожної фільтрує системи є недоліки. Як правило, це неповне окислення домішок, необхідність застосування сильних окислювачів, поступове забивання поверхонь фільтрації, необхідність прочищення і відновлення фільтруючої поверхні.

Наші кваліфіковані фахівці, інженери і геодезисти готові Вам допомогти в проектуванні та облаштуванні свердловин. Надаємо виїзд фахівців для консультації і оцінки необхідних робіт.