укр рос

Будівництво та монтаж інженерних мереж і споруд

Центральні / Водопровідні мережі

Виконуємо водопровідні роботи будь-якого рівня складності, повний комплекс послуг.

Монтаж мережі

 • прокладання труб водопостачання ПЕ, ПВХ, ПП, МП;
 • зварювання стикових з’єднань
 • пробивання отворів в стіні з закладкою гільз для проведення водопроводу
 • теплоізоляція, звукоізоляція труб
 • монтаж точки водопостачання, врізка в водопровідний стояк
 • установка водоочисного фільтра
 • установка лічильників води
 • обслуговування мереж водопостачання: гідро випробовування, хлорування, дезінфекція

Монтаж оглядових колодязів

 • улаштування залізобетонних конструкцій, встановлення люків

Монтаж запірної арматури

 • крани, засувки, клапани для відключення певних ділянок трубопроводу

Монтаж фасонних частин

 • відводи
 • трійники
 • переходи для зміни діаметра чи направлення трубопроводу, відгалуження ліній

Демонтаж мереж

 • заміна сталевих труб та фасонних частин

водопровідні роботиРоботи по водопостачанню будь-яких типів - це основний профіль підприємства. Ми виконуємо водопровідні роботи в Україні з 2007 року, і досвід, що ми отримали за цей час, дозволяє гарантувати якість та мінімальний термін виконання замовлень.

В залежності від Ваших потреб Наша команда допоможе вам виготовити проект мережі водопостачання для приєднання жилого будинку ( магазину, торгового Центру, заводу) та виконати водопровідні роботи під ключ, або зробити реконструкцію старої мережі з встановленням сучасного та надійного обладнання. Підберемо всі необхідні матеріали враховуючи потреби, побажання та бюджет клієнта.

До виконання такого вкрай відповідального виду будівельних робіт, як монтаж водопроводу, слід приступати після ретельного планування. Одразу розгляньте варіант замовлення водопроводу "під ключ". Адже прокладка водопроводу вимагає від виконавця значного обсягу знань та чималих навичок роботи. Майстри нашого підприємства впораються з монтажем водопроводу будь-якого рівня складності. Працюємо по всій Україні!

Роботи по водопостачанню, звичайно, вимагають вирішення багатьох питань, наприклад:  як краще здійснити виконати захист труб від пошкоджень, не допустити їх контакту з бетоном. Для цього зазвичай застосовують пластмасові ізоляційні покриття, пінофлекс, гофру, бітум. Не меншої уваги заслуговує питання утеплення прокладеної траси. І наостанок - слід обирати тільки якісні труби. Сьогодні сталь в трубах водопроводу не використовується, слід обирати з металопластикових, поліпропіленових (ПП), поліетиленових (ПЕ), або мідних труб. Кожен з цих матеріалів має свій гарантований термін придатності, переваги та недоліки.

Щоб грамотно виконати певні водопровідні роботи, слід врахувати ще й той факт, що водопровідна труба може розширюватись при нагріванні та звужуватись при охолодженні.  Отже ширина траси повинна бути більше діаметра труби. Також слід згадати про ще один важливий момент - установка фільтрів для води. Це дозволить не тільки очистити воду, але й захистити труби від небажаних осадів. Фільтри глибокої очистки води призначені для захисту сантехніки від потрапляння піску, глини. Фільтри тонкої очистки встановлюються при наявності фільтрів глибокої очистки, і дозволяють очистити воду та захистити трубопровід від хлору та вапна. Остаточна фільтрація води, після якої вона буде придатна для вживання, здійснюється фільтрами очистки питної води. Для багатьох водопровідних систем буде актуальним підключення лічильників для води, що дозволить економити кошти на платі за водопостачання.

Ми раді вам повідомити, що підприємство ПП "Агросервіс-Плюс-Ц" володіє штатом фахівців, які здатні виконати всі ВОДОПРОВІДНІ РОБОТИ, каналізаційні та опалювальні роботи в Україні "під ключ".