укр рос

Будівництво та монтаж інженерних мереж і споруд

Автономні / Водопровідні мережі

Автономне водопостачання приватного будинку - це незалежна система, здатна забезпечувати водою без підключення до центральних (міських) мереж водопроводу.

Джерелом водопостачання приватного будинку може бути облаштований колодязь чи скважина. Якість такої води набагато краща в зрівнянні з централізованим водопостачанням.

Наші спеціалісти допоможуть Вам розробити проект та виконати монтаж системи під ключ, з встановленням надійного обладнання що забезпечити комфорт у вашому домі. Адже для автономного, безперебійного водопостачання необхідно виконати широкий спектр робіт.

Автономне водопостачання приватного будинку неможливе без насосного обладнання що буде виконувати підйом води та подачу по мережі. В першу чергу необхідно звернути увагу на його характеристики: висота подачі води, для цього необхідно знати на якій глибині він буде розташовуватись та на яку висоту вода буде подаватись у будинок. Ще один показник, котрий впливає на ефективність всієї системи – продуктивність, кількість води що переганяє насос за годину роботи. Монтаж електричного кабелю можливо виконати підземним чи повітряним способом.

водопровідні роботи

Монтаж мережі водопроводу може виконуватись з труб виготовленими з різних матеріалів, але в наш час нових технологій, труби з металу не є найдоцільнішим та найдешевшим варіантом, так як використання труб з поліетилену (ПЕ), значно прискорює процес будування, та по своїм технічним характеристикам лише перевершує усі показники у використанні та строку експлуатації. Зовнішній водопровід прокладають нижче рівня промерзання ґрунту, якщо вище, то виникне потреба у теплоізоляції.

Блок автономного управління допоможе контролювати безперебійну роботу автономного водопостачання по забезпеченню запасом води і підтримкою стабільного рівня тиску у мережі. Також слугує для забезпечення захисту по сухому ходу, в разі відсутності води у джерелі.

Встановлення гідроакумулятора для накопичення води у системі водопостачання забезпечить підтримку постійного тиску та допоможе знизити кількість запусків насосу, що позитивно позначиться на строку експлуатації насосного обладнання.

Наші спеціалісти допоможуть Вам розробити проект та виконати монтаж системи автономного водопостачання під ключ, з застосуванням новітніх матеріалів та встановленням надійного обладнання щоб забезпечити комфорт у вашому домі.