укр рос

Будівництво та монтаж інженерних мереж і споруд

Напірні / Каналізаційні мережі

Як відомо, у багатьох будинках каналізаційні стоки течуть самопливом (безнапірні). При будівництві котеджів і заміських будинків багато людей стикаються з проблемою, коли неможливо встановити безнапірну каналізацію через надто велику відстань до колодязя центральної каналізації, несприятливий нахил ґрунту чи з інших причин.

Спорудження вигрібної ями чи монтаж септика - це крайній вихід, адже послуги асенізаторів коштують досить дорого. Найдоцільнішим є монтаж напірної каналізації з застосуванням установок, які примусово видаляють стоки.

напірна каналізація

Якщо ж до центральної каналізації не далеко, то напірна каналізація може вирішити питання водовідведення. Колодязь з занурювальним насосом повинен мати значні розміри та бути повністю герметичним. Перед тим, як почати монтаж напірної каналізації, слід визначити найбільш оптимальну трасу для прокладки труб до центральної каналізації. Якщо дозволить нахил місцевості, краще перевести напірний потік в самопливну лінію. В місці переходу встановлюється колодязь. Прокладка напірної каналізації буде значно простішим завданням, якщо ви зможете домовитись з сусідами про спільні дії, адже рано чи пізно їм також буде необхідно приєднатись до каналізації, то хіба не краще і значно вигідніше в фінансовому аспекті, зробити все разом? Напірна каналізація не буде функціонувати без надійного насоса, тому дуже важливо обрати та встановити якісний фекальний насос необхідної потужності. Можна встановити одразу два насоса - якщо один вийде з ладу, то система все одно буде працювати.

Весь комплекс робіт, починаючи з проекту і закінчуючи здачею напірної каналізації в експлуатацію, може якісно здійснити досвідчений персонал підприємства. Допоможемо підібрати насосне обладнання враховуючи всі ваші потреби.

Завдяки співпраці з заводами-виробниками надаємо широкий вибір надійного сертифікованого обладнання.

Ми працюємо по всій Україні!