укр рос

Будівництво та монтаж інженерних мереж і споруд

Зливні / Каналізаційні мережі

монтаж зливової каналізаціїЗливова каналізація дозволяє ефективно впоратись з завданням відводу та очистки дощової води. По водостічній системі вода з даху потрапляє в спеціальні дощоприймачі, де очищується фільтрами та гратами, після чого вода направляється в центральну каналізацію, відстійник чи вигрібну яму. Застосовується на міських вулицях, у дворах, на території промислових підприємств, а також у приватних домоволодіннях. Завдяки швидкому та рівномірному відводу зайвої вологи з ґрунту, зливова каналізація попереджує заболочення ділянки, нівелює потрапляння вологи в фундамент будівлі, тобто захищає фундамент від передчасного зносу, а підвал від підтоплення. Якщо монтаж зливової каналізації виконаний вірно, то вона не буде надто помітною і не зіпсує зовнішній вигляд двору, але на ефективність системи це ні в якому разі не вплине. Сьогодні ви можете обрати матеріали та елементи зливової каналізації серед великої кількості варіантів, навіть дизайн того чи іншого елементу можна обрати за власним смаком.

Щоб вся дренажна система надійно працювала на вашій ділянці, слід використовувати як точковий, так і лінійний способи відводу вологи. Прокладка зливової каналізації потребує певних знань та навичок, тому цю роботу краще доручити професіоналам. Спеціалісти підприємства допоможуть вам визначитися з вибором матеріалів та елементів системи, складуть проект майбутньої каналізації та змонтують систему якісно та недорого. Зливова каналізація, прокладена нашими майстрами, служитиме вам довгі роки.

Системи зливової каналізації — складна інженерна споруда, що складається з елементів відповідного призначення. До системи зливової каналізації відносяться:

  • Лотки, жолоби для відведення води з поверхні;
  • Каналізаційні труби для транспортування зливових стоків;
  • Дощоприймачі з гратами;
  • Оглядові колодязі для проведення ревізії;
  • Водозбірні колектори, які об’єднують стоки в магістраль;
  • Пісколовки і сміттєві збірники;
  • Фільтри.

Роботи з влаштування зливової каналізації починаються з розробки проекту. Технічне завдання визначає замовник, після чого наше підприємство на підставі вихідних даних виконує проект, що включає розрахунки, план прокладки та встановлення елементів зливової каналізації та кошторисну документацію.