Будівництво та монтаж інженерних мереж і споруд
Автономні / Каналізаційні мережі
Якщо ваш будинок розташований поза межами міста, і у Вас немає можливості приєднатися до мереж центральної каналізації, це не привід відмовляти собі та своїм близьким у благах цивілізації. Наше підприємство допоможе Вам у розробці проекту та будівництві власної автономної системи каналізації.
Каналізація в приватному будинку забезпечує прийом і відведення стічних вод, а іноді, і очистку їх.
Без каналізації неможливо забезпечити зручність і комфортне проживання в сучасному будинку навіть за наявності сучасних систем опалення та водопостачання. Тому для відведення та очищення використаної води, в ньому необхідно встановити систему, що включає зовнішню і внутрішню каналізаційні мережі.
У будинку укладається внутрішній каналізаційний трубопровід і інші елементи внутрішньої каналізаційної мережі, яка відповідає за відведення стічних вод з кухні, туалету, ванни і т.п. в зовнішню мережу.
Створення в ролі каналізаційної системи вигрібної ями - не самий популярний спосіб, і він вже, здається, давно зжив себе, внаслідок ряду дуже антипатичних факторів. Особливо неприємним фактором є те, що вигрібна яма приносить мешканцям приватного будинку занепокоєння із-за неприємного запаху, що здатне докучати не тільки господарів дому, але й сусідів, а сама процедура очищення вигрібної ями є дуже і дуже неприємною. Найзручнішим популярним способом влаштування такої системи, як каналізація в будинку є установка септика.
Цей спосіб найдешевший, але відходи після нього потребують доочистки чи відкачки за допомогою асенізаторських машин.
При виборі підходящого варіанту, варто врахувати не тільки бюджет, але й склад ґрунту, а також наявність ґрунтових вод біля приватного будинку, кількість мешканців, режим проживання, максимальний обсяг стоків, яку повинна буде переробити каналізація і т.д. Ми допоможемо розробити проект саме для Вашого будинку враховуючи всі потреби вашої сім'ї.
Септик для каналізації (накопичувальний септик) - це герметичний резервуар циліндричної форми в якому збираються і очищаються механічним способом стічні води. За співвідношенням ціна-якість септик є кращим варіантом для локальної каналізації. Його встановлюють поруч з будинком у викопаній для нього ямі. Переважна більшість септиків зроблено з металу, бетону й склопластику. В системі автономної каналізації заміського будинку септики відіграють головну роль у процесі фільтрації забруднених вод. При використанні септика глибина очищення стоків досягає 75%. Така система гарантує високоякісну надійну очистку протягом тривалого періоду часу. Сама по собі така каналізаційна система, як септик дуже проста, як в установці, так і в обслуговуванні.
Зараз існує багато варіантів септиків. Вони можуть бути вже готовими покупними, або ж побудованими із залізобетонних елементів. Завдання септика - зробити каналізаційну воду безпечною для себе і навколишнього середовища.
Корпус септика може бути виконаний з пластика, залізобетону, металу або цегли.
Також септики відрізняються і способом очищення води. Це може бути як повна біологічна очистка, так і неповна, з грунтовою доочисткою.
Біологічне очищення води передбачає вплив на воду біологічно активних мікроорганізмів, які живляться органікою, що міститься в стічній воді. Якщо ж потрібна доочищення, то до септик додатково встановлюється інфільтратор, через який вода надходить на фільтр у вигляді щебеневої подушки і в такому безпечному вигляді вбирається в грунт.
Установки глибокої біологічної очистки володіють кращими показниками по глибині фільтрації стічних вод (до 97%). В установках такого виду для очищення каналізаційних стоків застосовується процес біохімічного руйнування органічних речовин мікроорганізмами. Для найбільшої ефективності цього процесу здійснюється штучна подача повітря що допомагає прискорити процес.
Необхідно відзначити, що дана установка зажадає більш значних фінансових вкладень, ніж покупка септика. Однак витрати на установку з глибоким очищенням виправдані, тому що вода пройшла очищення через таку систему не потребує додаткової гравійної (ґрунтової) фільтрації. У такому випадку відпадає необхідність проводити додаткові земельні роботи для дренажного поля. За наявності такої сучасної очисної установки немає потреби вдаватися до послуг асенізаторської машини - можна і самому прибрати осад всередині очисної споруди.
Ми співпрацюємо лише з перевіреними роками виробниками каналізаційного та насосного обладнання щоб забезпечити комфортність та функціональність вашого будинку на найвищому рівні!