укр рос

Будівництво та монтаж інженерних мереж і споруд

Обслуговування будинків ОСББ та ЖБК

Пропонуємо комплексне обслуговування Вашого будинку ОСББ та ЖБК

Технічне та аварійне обслуговування внутрішньо будинкових систем:

- опалення

- каналізації

- гарячого та холодного водопостачання

- встановлення обладнання

- лічильники на холодну та гарячу воду

- лічильники на опалення у будинку

- прочистка каналізації та теплообмінних апаратів

- повний спектр сантехнічних послуг

- ремонтне обслуговування будівлі

     Під технічним і аварійним обслуговуванням мається на увазі повний та системний підхід до внутрішньо будинкових інженерних мереж в цілому та окреме вирішення всіх існуючих питань які вже існують або можуть виникнути.

     Надаємо повне супроводження ремонтних робіт: розробка проекту, розробка кошторисної документації, акти виконаних робіт, гарантія якості на матеріали та на роботи. Гарантійне обслуговування.

Основне направлення нашої діяльності це каналізаційні та водопровідні роботи.

     Не для кого не новина що більше половини багатоквартирних будинків жодного разу, від здачі його в експлуатацію не отримували належних послуг по ремонту та заміні трубопроводів, а водопостачання та водовідведення це "кровоносна система" будь-якого сучасного житла, яка значно полегшує наш побут. Неналежній стан трубопроводів приводить до глобальних будинкових катастроф які важко усунути як матеріально так і з великою затратою часу. Зрозуміло що системи водопроводу та каналізації повинні бути якісними і відповідати сучасним вимогам. Завдяки лічильникам ви також економите ваші кошти і не сплачуєте гроші за послуги яких не отримуєте.

     Водопровідні роботи із застосуванням сучасних пластикових труб мають масу переваг:

- труби легші, ніж металеві;

- високий рівень міцності й еластичності пластикових труб полегшує монтаж і продовжує термін служби.

     На сьогоднішній день металеві труби були витіснені гнучкими і міцними пластиковими трубами. Пластикові труби різних типів знизили трудомісткість робіт з прокладання трубопроводу, а також фінансові витрати.

     У підсумку, ремонт водопровідної та каналізаційної системи знадобиться дуже не скоро.

     Ми співпрацюємо лише  з перевіреними заводами виробниками для закупівлі необхідних матеріалів, що мають ліцензії та надають гарантію якості на вироби які ми встановлюємо та обслуговуємо, тому і на наші виконані роботи є якісними та економними.

     Допоможемо вам не тільки з безпосереднім монтажем системи, але також дамо консультації та поради щодо вибору матеріалів, радіаторів, котла та інших елементів системи опалення, водопроводу, каналізації.

     Спеціалізована бригада нашої монтажно-будівельної організації дозволяє виконувати реконструкції не лише внутрішніх та зовнішніх інженерних мереж, а й ремонтне обслуговування  будинків:

- ремонт, монтаж та демонтаж дахів будинків з застосуванням новітніх матеріалів та технологій

- зовнішній ремонт будівлі

- встановлення металоконструкцій ( козирьки під’їздів, перил)

- реконструкція або заміна залізобетонних виробів ( сходів біля підїзду, бордюрів, асфальтобетонного покриття)

-  ремонт у під’їздах під ключ.( штукатурні роботи, фарбування)

     Приватне підприємство "Агросервіс-Плюс-Ц"  вже більше 10 років надає послуги з будівництва ,реконструкції та обслуговування  інженерних мереж. Стабільність і відповідальність - фундамент нашої роботи. Ми забезпечимо надійний та якісний комфорт у вашому будинку.